Мова сайту: ukr ua ru ru
   

тел: +38 (032) 242 32 52

тел: +38 (032) 292 27 06

oldim@lviv.farlep.net

Акції

Детальніше... »

 
 
 
Головна
Про нас
Для виробників та імпортерів
Прайс
Презентації
Фотоальбом
Акції
Новини
Вкакансії компанії
facebook
Поради по догляду за взуттям

Якщо не забезпечити необхідний догляд та правильну експлуатацію, навіть найякісніше взуття швидко прийде в непридатність.  Надягайте взуття з допомогою спеціального взуттєвого ріжка. Знімаючи взуття не придавлюйте ногою п’ятку чи каблук. Для збереження  первісної форми взуття використовуйте спеціальні колодки для взуття. Перед першою експлуатацією взуття або в сиру погоду не забувайте регулярно користуватись водо відштовхуючими засобами. Не рекомендовано сушити вологе взуття при високій температурі, тобто на нагрівальних приладах, біля вогнища та інших джерел тепла. Вологе взуття потрібно сушити при кімнатній температурі. Після того, як взуття висохне, його потрібно негайно обробити засобами по догляду за взуттям. Для того, щоб не пошкодити шкіряне взуття, потрібно якомога скоріше відчистити його поверхню від забруднень. Спортивне взуття, навпаки, краще чистити після висихання забруднень, спеціально призначеними для того щітками.

Намагайтеся зберігати взуття завжди в чистому вигляді та, бажано, оброблене крем-фарбою. Ворсистій поверхні замшевого взуття можна надати свіжого вигляду за допомогою спеціальних щіток для нубука та замші. Корисно мати змінне взуття на сезон. Не рекомендовано носити одну й ту ж пару взуття кожного дня. Дайте можливість йому просохнути і придбати початкової форми.

Для більш тривалої експлуатації рекомендується регулярна чищення та фарбування  шкіряного взуття. Чищення взуття від забруднень має дуже велике значення. Пил та бруд знежирюють шкіру, вона починає вбирати воду, стає жорсткою та незручною в носінні. Тому, перед застосуванням будь-якого засобу по догляду за шкірою потрібно ретельно очистити поверхню взуття від забруднень. Крем-фарба дозволяє ефективно доглядати за подряпинами, потертостями та іншими механічними пошкодженнями на поверхні взуття, а також, захищає та живить шкіру. Бажано використовувати продукти, що містять натуральні інгредієнти, такі як олії та бджолиний віск, котрі не тільки надійно захищають шкіру, але й зберігають її здатність «дихати». Після кожного використання взуття рекомендовано очищати серветкою, щіткою або губкою-блиск для збереження початкового зовнішнього вигляду. Водовідштовхуючий аерозоль застерігає взуття від несприятливих впливів дощю та снігу, продовжуючи термін його експлуатації.

Очищуючі засоби для нубуку та замші перешкоджають налипанню забруднень, що псують вигляд та скорочують термін слугування взуття.

Новий замшевий виріб корисно обробляти водо відштовхуючим засобом. Промокле взуття з нубуку та замші не рекомендовано сушити при високій температурі.

Перш, ніж приступити к догляду за взуттям з нубуку та замші, його потрібно просушити, далі змахнути пил та легкі забруднення щіткою, а залисніли місця протерти спеціальною резинкою. Вироби з нубуку та замші вимагають спеціального догляду. Бажано таке взуття фарбувати фарбою з водовідштовхуючим ефектом, додатково можна використовувати й інші водо відштовхуючі продукти.

 

 СОВЕТЫ ПО УХОДУ ЗА ОБУВЬЮ.

Если не обеспечить необходимый уход и правильную эксплуатацию, даже самая качественная обувь быстро придет в негодность. Надевайте обувь с помощью специального обувного рожка. Снимая обувь не придавливайте ногой пятку или каблук. Для сохранения первоначальной формы обуви используйте специальные колодки для обуви. Перед первой эксплуатацией обуви или в сырую погоду не забывайте регулярно пользоваться водоотталкивающими средствами. Не рекомендуется сушить влажную обувь при высокой температуре, т.е. на нагревательных приборах, возле огня и у других источников тепла. Влажную обувь нужно сушить при комнатной температуре. После того, как обувь высохнет, ее следует немедленно обработать средствами по уходу за кожей.  Для того, чтобы не повредить кожаную обувь, нужно как можно скорее очистить ее поверхность от загрязнений. Спортивную обувь, напротив, лучше очищать после высыхания загрязнений, специально предназначенными для того щетками.

Старайтесь хранить обувь всегда в чистом  виде и, желательно, обработанную крем-краской. Ворсистой поверхности замшевой обуви можно придать свежий вид с помощью специальных щеток для нубука и замши. Полезно иметь сменную обувь на сезон. Не рекомендуется носить одну и ту же пару обуви каждый день. Дайте возможность ей просохнуть и приобрести первоначальную форму.

 Для более длительной эксплуатации рекомендуется регулярная чистка и окраска кожаной обуви. Очищение обуви от загрязнений имеет очень большое значение. Пыль и грязь обезжиривают кожу, делают ее промокаемой, жесткой и неудобной в носке. Поэтому,  перед применением какого-либо средства по уходу за кожей нужно тщательно очистить поверхность обуви от загрязнений. Крем-краска позволяет эффективно ухаживать за царапинами, потертостями и другими механическими повреждениями на поверхности обуви, а так же, защищает и питает кожу.  Желательно использовать продукты содержащие натуральные ингредиенты как масла и пчелиный воск, которые не только надежно защищают кожу, но и сохраняют ее способность «дышать». После каждого использования обувь рекомендуется очищать салфеткой, щеткой или губкой-блеск  для сохранения первоначального внешнего вида. Водоотталкивающий аэрозоль предохраняет обувь от неблагоприятных воздействий дождя и снега, продлевая срок ее эксплуатации.

Очищающие средства для нубука и замши препятствуют налипанию загрязнений, которые портят вид и сокращают срок службы обуви.

Новое замшевое изделие полезно обработать водоотталкивающим средством. Промокшую обувь из нубука и замши не рекомендуется сушить при высокой температуре.

Прежде, чем приступить к уходу за обувью из нубука или замши, ее необходимо просушить, затем смахнуть пыль и легкие загрязнения щеткой, а залоснившиеся места протереть специальной резинкой. Изделия из нубука и замши требуют специального ухода. Желательно такую обувь окрашивать краской с водоотталкивающим эффектом, дополнительно можно использовать и другие водоотталкиваюшие продукты.

 

 


Створення сайту siteimage.com.ua