Мова сайту: ukr ua ru ru
   

тел: +38 (032) 242 32 52

тел: +38 (032) 292 27 06

oldim@lviv.farlep.net

Акції

Детальніше... »

 
 
 
Головна
Про нас
Для виробників та імпортерів
Прайс
Презентації
Фотоальбом
Акції
Новини
Вкакансії компанії
facebook
На допомогу покупцю милаДо складу мила входять жири, олії, барвники, ароматичні композиції та інші додатки. Чим більше в милі натуральних компонентів, тим воно краще.

Види мила:

Існує декілька видів мила, котрі відрізняються за складом та, відповідно, ефектом та призначенням.

1.  Дитяче гігіенічне мило – ивиробляється із легких природніх антисептичних компонентів: екстракт ромашки, календули, шавлії, кори дубу, чебрецю. Таке мило підійде для ніжної шкіри – як дитячої, так і дорослої.

2.  Відшолучуюче мило, окрім традиційних мильних компонентів, містить скрабові частинки. Тому таке мило успішно замінить скраб, а також дозволить Вам самостійно зробити легкий массаж шкіри.

3.  Парфумерне мило може порадувати естетів вельми приємним запахом різноманітних віддушок. Такі аромати довго зберігаються на шкірі та допомогають цілий день підтримувати добрий настрій, а також запірнути в улюблений аромат фруктів, ягід або ароматичних олій.

4.  Косметичне мило містить компоненти, що застерігають шкіру від пересихання – це можуть бути різні кремові додатки або гліцерин. Таким милом варто користуватись тим, в кого суха або нормальна шкіра. Косметичне мило зазвичай містить екстракти трав, що мають заспокійливу, тонізуючу дію; олії, що пом'якшують суху чуттєву шкіру; живильні речовини, вітаміни-антиоксиданти: вони захищають шкіру від передчасного старіння.

5.  Рідке мило вважається найбільш гігієнічним – адже завдяки дозатору, воно застерігається від контакту з руками та брудом на них. Також часто рідке мило має яскраво виражений косметичний ефект, оскільки до рідкої середи легшее додати різні корисні компоненти – єфірні олії, рослинні екстракти та інше.

Як же діють різні компоненти, що містяться в милі?

Якість мила залежить також від додатків, що містяться в ньому:

Гліцерин пом'якшує, зволожує шкіру – підходить для чутливої шкіри.

Мед складається із цілого комплексу біологічно активних додатків, а до його складу окрім фруктози, сахарози та глюкози, також входять білкові речовини, органічні кислоти та вітаміни, а також мікро- та мікроелементи. Мед має протизапальні властивості, сприяє правильному функціонуванню тканин, добре впливає не тальки на шкіру, але й на весь організм вцілому: стимулює кровообіг та обмінні процеси, сприяє пошвидшеному відновленню клітин, забезпечує місцевий імунітет. Мед пом’якшує ти живить шкіру; підвищує її тонус та допомогає позбавитись від зморшок та виглядати більш свіжо та молодо.

Екстракт ялиці сприяє загоєнню мілких тріщин, попереджує подразнення та виникнення угрів.

Олія ромашки — це чудовий заспокійливий та протизапальний засіб. Відмінно допомагає при подразненнях на шкірі та шкірної алергії. Завдяки цим якостям, а також тому, що олія ромашки має антисептичну дію, його використовують при лікуванні та профілактиці захворювань шкіри.

Олія ромашки у складі косметичних засобів надає шкірі свіжість, бархатистість та еластичність, зволожуючи, живлячи та пом’якшуючи її.

Оливкова олія відома всіому світові як одна із кращих олій. Її добра дія на шкіру перевірена сторіччями. Цінується вона своїми зволожуючими, відновлюючи ми та пом’якшуючими властивостями. Оливкова олія – таємниця краси жінок середземноморського регіону, що здавен користуються нею для догляду за тілом.

Жасмінова олія має надзвичайно інтенсивний та збуджуючий аромат. Цей запах посилює сексуальний потяг, а також заспокоює, заграві та розслаблює. Стамулює творчий настрій, народження оригінальних ідей.

Кокосова олія - цінна рослинна олія, її добувають із висушених ядер кокосового горіха. Має зволожуючу, живильну, протизапальну дію, ефективна при сухості та шелушінні шкіри, опіках, тріщинах, також ціниться своїми очисними та піноутворюючими властивостями.

Мигдалева олія міє дуже добрі зволожуючі та живильні властивості – насичує шкіру вітамінами А та Е, що сприяють відновленню клітин та захищають її від зовнішніх впливів. Мигдальна олія зігріва та сприяє покращенню теплообміну в організмі, зменшує біль у м’язах та втому. Аромат мила з мигдальною олією сладкувато-терпкий, приносить радість та загостряє чуттєве сприйняття.

Молоко містить речовини, що мають косметологічні властивості: молочний цукор чудово зволожує, молочна кислота – зв'язує вологу в шкірі, вітаміни А та Е сприяють відновленню шкіри та її пружності, молочні ферменти сприяють її регенерації. Молоко чудово вирішує проблему сухої шкіри, за рахунок високої концентрації молочних жирів та протеїнів, котрі допомогають зняти відчуття сухості, а також натягнутості шкіри, наприклад, після довгого перебуття на сонці.

Олія лаванди має чистий та свіжий запах, що допомогає при бессонниці, нервозності та пригніченому стані духу. Як сильний антисептик використовується для лікування захворювань шкіри та зняття зуду, подразнень шкіри. Знімає втому м'язів.

Олія чайного дерева має властивість протистояти одразу трьом різновидам інфекційних організмів – бактеріям, грибкам та вірусам, а також є міцним стимулятором імунної системи. Олія чайного дерева знімає напругу та втому, полегшує біль після фізичного навантаження в суглобах та м’язах.

Аромат олії лимона надає якнайпозитивнішу дію: стабілізує нервову систему, дає прилив сил, штовхає до творчих дій, посилює цікавість до життя. Лимонна олія має чудову властивість відбілювати та підтягувати шкіру. Також підходить для догляду за жирною та проблемною шкірою завдяки своїм антибактеріальним якостям.

Олія кісточок граната зволожує, живить та насичує вітамінами, поживлюючи та тонізуючи шкіру. Відновлює функції жирового бар'єра, покращує мікроциркуляцію. Олія кісточок граната – це неперевершений засіб для підтягування шкіри.

Запах олії апельсину має сильну заспокійливу дію та властивість підіймати настрій. Олія апельсину чудово очищує шкіру, покращує її колір та висвітлює пігментні п’ятна. Також вона сприяє покращенню кровообігу, відновленню клітин. Суху, шершаву шкіру олія апельсину робить м’якою та гладкою. Олія апельсину має цінну якість – жиророзчинну, завдяки чому воно незамінне при боротьбі з целюлітом.

Олія кісточок винограду — це криниця чудових властивостей. Вона сприяє регенерації клітин шкіри, живлячи, зволожуючи та очищуючи її, за рахунок чтого вона чудово тонізується та оживлюється. Олія виноградних кісточок розгладжує зморшки та підтягує шкіру, стимулює кровообіг. Для проблемної шкіри вона також незамінна – не тільки лікує прищі та вугрі, а також вбирає сліди від них.

Олія сем'ян огірка це цінне джерело калію, натрію, магнію, сірки та хлору, також багата на мінеральні солі. Огіркова олія має регенеруючі властивості, а також охолоджуючі та заспокійливі, особливо для чутливої шкіри. Живить та омолоджує.

Різноманіття віддушок та цілющих компонентів мила сьогодні порадує найвибагливішого покупця. Залишається тільки обрати свій неповторний аромат – в залежності від настрою або особливостей Вашої шкіри!

 

В ПОМОЩЬ ПОКУПАТЕЛЮ МЫЛА.

Сейчас на прилавках магазинов великое множество различных видов мыла, которые отличаются формой, цветом, массой, упаковкой. Но, хотя эти мыльные параметры и влияют на цену мыла, его свойства и качество зависят исключительно от качества сырья, из которого оно изготовлено.

alt altalt

В состав мыла входят жиры, масла, красители, парфюмерные композиции и другие добавки. Чем больше в мыле натуральных компонентов, тем оно лучше.

Виды мыла:

Существует несколько видов мыла, которые отличаются своим составом, соответственно, эффектом и предназначением.

1.  Детское гигиеническое мыло – изготавливается из легких природных антисептических компонентов: экстракта ромашки, календулы, шалфея, коры дуба, чабреца. Такое мыло подходит для нежной кожи – как детской, так и взрослой.

2.  Отшелушивающее мыло, кроме традиционных мыльных компонентов, содержит скрабовые частички. Поэтому такое мыло может успешно заменить скраб, а также позволит Вам самостоятельно сделать легкий массаж кожи.

3.  Парфюмерное мыло может порадовать эстетов весьма приятным запахом разнообразных отдущек. Такие ароматы долго сохраняются на коже и помогают целый день поддерживать хорошее настроение, а также окунуться в любимый аромат фруктов, ягод или ароматических масел.

4.  Косметическое мыло содержит компоненты, которые предохраняют кожу от пересыхания – это могут быть различные кремовые добавки или глицерин. Таким мылом стоит пользоваться тем, у кого сухая или нормальная кожа. Косметическое мыло обычно содержит экстракты трав, обладающих успокаивающим, тонизирующим действием; масла, смягчающие сухую чувствительную кожу; питательные компоненты — белки; увлажняющие вещества, витамины-антиоксиданты: они защищают кожу от преждевременного старения.

5.  Жидкое мыло считается наиболее гигиеничным – ведь благодаря дозатору, оно предохраняется от контакта с руками и грязью на них. Также часто жидкое мыло обладает ярко выраженным косметическим эффектом, поскольку в жидкую среду легче добавить различные полезные компоненты – эфирные масла, растительные экстракты и другие.

Как же действуют различные компоненты, содержащиеся в мыле?

Качества мыла зависят и от добавок, содержащихся в нем:

Глицерин смягчает, увлажняет кожу – подходит для чувствительной кожи.

Мед состоит из целого комплекса биологически активных веществ, а в его состав кроме фруктозы, сахарозы и глюкозы, входят белковые вещества, органические кислоты и витамины, а также микро- и макроэлементы. Мед обладает противовоспалительными свойствами, способствует правильному функционированию тканей, благотворно влияет не только на кожу, но и на весь организм в целом: стимулирует кровообращение и обменные процессы, способствует ускоренному обновлению клеток, обеспечивает местный иммунитет. Мед смягчает и питает кожу; повышает ее тонус и помогает избавляться от морщинок и выглядеть свежее и моложе.

Экстракт пихты способствует заживлению мелких трещин, предупреждает раздражение и образование угрей.

Масло ромашки — это прекрасное успокаивающее и противовоспалительное средство. Отлично помогает при раздражениях на коже и кожной аллергии. Благодаря этим качествам, а так же тому что масло ромашки обладает антисептическим действием, его используют при лечении и профилактике кожных заболеваний.

Масло ромашки в составе косметических средств придает коже свежесть, бархатистость и эластичность, увлажняя, питая и смягчая ее.

Оливковое масло известно во всём мире как одно из лучших масел. Его благоприятное воздействие на кожу проверено веками. Ценно оно своими увлажняющими, регенерирующими и смягчающими свойствами. Оливковое масло — секрет красоты женщин средиземноморского региона, испокон веков использующих его для ухода за телом.

Жасминовое масло обладает чрезвычайно интенсивным и возбуждающим ароматом. Этот запах усиливает сексуальное влечение, а также успокаивает, согревает и расслабляет. Стимулирует творческие настроения, рождение оригинальных идей.

Кокосовое масло - ценное растительное масло, его извлекают из высушенных ядер кокосового ореха. Оказывает увлажняющее, питательное, противовоспалительное действие, эффективно при сухости и шелушении кожи, трещинах, ожогах, также ценится за свои очищающие и пенообразующие свойства.

Миндальное масло обладает очень хорошими увлажняющим и питательными свойствами — насыщает кожу витаминами А и Е, которые способствуют обновлению клеток и защищают ее от внешних воздействий. Миндальное масло согревает и способствует улучшению теплообмена в организме, уменьшает мышечные боли и усталость. Аромат мыла с миндальным маслом бархатистый, сладковато-терпкий, приносит радость и обостряет чувственное восприятие.

Молоко содержит вещества обладающие косметологическими свойствами: молочный сахар прекрасно увлажняет, молочная кислота — связывает влагу в коже, витамины А и Е способствуют восстановлению кожи и ее гладкости, молочные ферменты способствуют ее регенерации. Молоко прекрасно решает проблему сухой кожи, за счет высокой концентрации молочных жиров и протеинов, которые помогают снять ощущение сухости, а так же натянутости кожи, например, после длительного пребывания на солнце.

Масло лаванды имеет чистый и свежий запах, помогающий при бессоннице, нервозности и угнетенном состоянии духа. Как сильный антисептик используется для лечения кожных заболеваний и устранение зуда, кожного раздражения. Снимает мышечную усталость.

Масло чайного дерева обладает способностью противостоять сразу трем разновидностям инфекционных организмов — бактериям, грибкам и вирусам, а также является мощным стимулятором иммунной системы. Масло чайного дерева снимает напряжение и усталость, облегчает боли после физической нагрузки в суставах и мышцах.

Аромат масла лимона оказывает самое позитивное действие: стабилизирует нервную систему, дает прилив сил, побуждает к творческим действиям, усиливает интерес к жизни. Лимонное масло обладает непревзойденной способностью отбеливать и подтягивать кожу. Также подходит для ухода за жирной и проблемной кожей благодаря своим антибактериальным качествам.

Масло косточек граната увлажняет, питает и насыщает витаминами, оживляя и тонизируя кожу. Восстанавливает функции липидного барьера, улучшает микроциркуляцию. Масло косточек граната — это непревзойдённое средство для подтяжки кожи.

Запах масла апельсина обладает сильным успокаивающим действием и свойством поднимать настроение. Масло апельсина прекрасно очищает кожу, улучшает ее цвет и осветляет пигментные пятна. Также оно способствует улучшению кровообращения, обновлению клеток. Сухую, шершавую кожу масло апельсина делает мягкой и гладкой.  У масла апельсина есть ценное качество — жирорастворяющее, благодаря чему оно незаменимо при борьбе с целлюлитом.

Масло косточек винограда — это кладезь чудесных свойств. Оно способствует регенерации клеток кожи, питая, увлажняя и очищая ее, за счет чего она прекрасно тонизируется, оживляется. Масло виноградных косточек разглаживает морщины и подтягивает кожу, стимулирует кровообращение. Для проблемной кожи оно так же незаменимо — не только лечит прыщи и угревую сыпь, но и убирает следы от них.

Масло семян огурца ценный источник калия, натрия, магния, серы и хлора, богато минеральными солями. Огуречное масло обладает регенерирующими свойствами, а так же охлаждающими и успокоительными, особенно для чувствительной кожи. Питает и омолаживает.

Разнообразие отдушек и целебных компонентов мыла сегодня порадует самого искушенного и требовательного покупателя. Остается только выбрать свой, неповторимый аромат – в зависимости от настроения или особенностей Вашей кожи!


Створення сайту siteimage.com.ua